Váš košík je zatím prázdný.

Doprava a platba

Česká pošta

Česká pošta - Balík do ruky

Pokud si chcete objednané zboží nechat zaslat poštou jako obchodní balík, je účtováno poštovné ve výši 89 Kč.

Objednané zboží je dodáno zpravidla následující den od data vyexpedování. Pokud Vás zboží nezastihne na dodací adrese, máte možnost si ho vyzvednout na poště během dalších 7 dnů.

DPD

DPD

Pokud preferujete kurýrní službu DPD, je účtováno poštovné ve výši 89 Kč.

Objednané zboží je dodáno zpravidla následující den od data vyexpedování. Před samotným doručením budete telefonicky kontaktováni kurýrem, který se s Vámi domluví na nejvhodnější době dodání zásilky. U řidiče DPD je možné zaplatit v hotovosti nebo platební kartou.

PPL

PPL

Pokud si přejete objednané zboží doručit kurýrní službou PPL, je účtováno poštovné ve výši 99 Kč.

Objednané zboží je dodáno zpravidla následující den od data vyexpedování. Před samotným doručením budete telefonicky kontaktováni kurýrem, který se s Vámi domluví na vhodné době dodání zásilky. U řidiče PPL je možné zaplatit v hotovosti nebo platební kartou.

Dobírka

Při zaslání objednaného zboží na dobírku je k poštovnému přičten poplatek za dobírku ve výši 50 Kč, celkem tedy zaplatíte za dopravu částku 149 Kč.

Platba převodem

Při bezhotovostní platbě na náš účet není účtován žádný příplatek. Zboží je následně možné zaslat na Vaši adresu, připadně si můžete zvolit osobní odběr v Brně.

Osobní odběr

Objednané zboží je také možné vyzvednout v Brně na naší pobočce, kterou naleznete na kontaktní adrese. Osobní odběry u nás jsou samozřejmě bez poplatku.

Uloženka.cz / HeurekaPoint

Další možnost osobního odběru zboží nabízíme díky spolupráci se sítí výdejních míst Uloženka. Cena dodání na některou z poboček je 50 Kč. Pobočky jsou ve velkých městech ČR, jejich kompletní přehled naleznete na stránce Výdejní místa.

Další informace najdete na stránkách projektu HeurekaPoint.

Doručení na Slovensko

Jestliže si přejete doručit objednané zboží na Slovensko, máte na výběr ze dvou přepravců. Zboží Vám tak může doručit DHL nebo Slovenské pošta. Platit můžete předem převodem na náš SK bankovní účet nebo zaplatit dobirku v Eurech přepravci při předání zásilky do Vašich rukou.

DHL SK

Cena poštovného se rovná 249 Kč a příplatek za dobírku je 50 Kč. Celková částka za dodání do SR je tedy maximálně 299 Kč, což odpovídá přibližně částce 11,7 €.

Slovenská pošta

Slovenská pošta

Cena poštovného se rovná 139 Kč a příplatek za dobírku je 50 Kč. Celková částka za dodání do SR je tedy maximálně 189 Kč, což odpovídá přibližně částce 7,56 €.

Nevybrali jste položky k porovnání.